Tyczenia obiektów budowlanych

  • Szkic tyczenia budynku
    Szkic tyczenia budynku

    Każde rozpoczęcie inwestycji związanej z budową, która wymaga zgłoszenia bądź uzyskania pozwolenia na budowę poprzedza się wytyczeniem czyli wyniesienie projektu w teren przez geodetę uprawnionego oraz wpisanie odpowiedniej informacji do dziennika budowy.

  Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych w terenie służy przestrzennemu usytuowaniu tych obiektów zgodnie z projektem, a w szczególności zachowaniu przewidzianych w projekcie odległości względem obiektów istniejących i wznoszonych oraz względem granic nieruchomości. Wytyczeniu w terenie i utrwaleniu na gruncie podlegają geodezyjne elementy określające usytuowanie w poziomie oraz posadowienie wysokościowe obiektu. Najczęściej wyznacza się osie konstrukcyjne budynków oraz osie sieci podziemnych.

   Swoją ofertę kierujemy do klientów z rejonów: Mińsk Mazowiecki, Otwock, Józefów, Kołbiel, Wiązowna, Osieck, Celestynów, Siennica, Latowicz, Halinów, Sulejówek, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Okuniew, Warszawa Rembertów, Zakręt, Dębe Wielkie, Dobre, Stanisławów, Kałuszyn, Garwolin, Warszawa Wesoła, Zielonka, Wołomin, Siedlce, Tłuszcz, Piaseczno.