Mapa do celów projektowych

  • Mapa do celów projektowych
    Mapa do celów projektowych

    Mapa do celów projektowych jest niezbędnym opracowaniem przy wszystkich inwestycjach budowlanych wymagających zgłoszenia bądź uzyskania pozwolenia na budowę. Jest wymagana jako załącznik do projektu architektoniczno-budowlanego, między innymi planu zagospodarowania przestrzennego działki i sieci uzbrojenia terenu w tym przyłączy do budynków. Mapa zachowuje ważność maksymalnie przez 6 miesięcy lub zaistnienia istotnych zmian w obszarze planowanej inwestycji.

   Mapa do celów projektowych powstaje przez aktualizację treści mapy zasadniczej w obszarze 30 m od planowanej inwestycji. Realizuje się to na drodze pomiaru terenowego oraz opracowania kameralnego przekazywanego do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

   Wykonujemy mapy do celów projektowych zarówno w wersji papierowej jak i wersji numerycznej. Wyniki naszych opracowań możemy przekazać we wszystkich popularnych formatach tj. map. dxf. dwg.

   Swoją ofertę kierujemy do klientów z rejonów: Mińsk Mazowiecki, Otwock, Józefów, Kołbiel, Wiązowna, Osieck, Celestynów, Siennica, Latowicz, Halinów, Sulejówek, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Okuniew, Warszawa Rembertów, Zakręt, Dębe Wielkie, Dobre, Stanisławów, Kałuszyn, Garwolin, Warszawa Wesoła, Zielonka, Wołomin, Siedlce, Tłuszcz, Piaseczno.